Vorig jaar bakten de meiden van MD2 de heerlijkste cupcakes voor het goede doel; Alpe d'Huzes. De vader van één van de speelsters zamelde geld in voor zijn Team Asma. De meiden slaagden er in een enorm bedrag op te halen. In de film
kun je nog eens terugblikken.
Dit jaar gaat Team Asma weer de alp bedwingen. De ambitie ligt dit jaar nog hoger; nóg meer geld voor het broodnodige kankeronderzoek. Dit jaar gaan er ook een aantal vaders van HCIJ speelsters mee de berg op.
Eén van de activiteiten om geld in te zamelen is een geweldige feestavond op 2 april bij Beachclub Klein Scheveningen. Het wordt een topavond en voor maar € 10,00 kun je erbij zijn. Het volledige bedrag komt ten goede van Team Asma.
Voor meer informatie rond het feest kun je kijken op de Facebook pagina van Team Asma: https://www.facebook.com/events/1747070535513256/