De kop is er af. De eerste 2 competitieronden hebben wij gehad.Voor de scheidsrechter-planning is het goed te zien dat, na wat misverstanden in het eerste weekend, het afgelopen weekend iedereen geweest is. Dank jullie wel voor jullie hulp en inzet.
Wat niet voor iedereen direct zichtbaar is, is dat er momenteel een arbitrage - opleidingsplan loopt. Op zaterdagochtend worden er steeds 4 wedstrijden gefloten door scheidsrechters die net voor hun scheidsrechterskaart geslaagd zijn. Zij worden begeleid door ervaren HCIJ clubscheidsrechters.
Daarnaast zijn er een achttal cursisten voor de CS+ opleiding. Naast een vijftal "oud gedienden” Rogier Ritter, Raoul Kloppenborg, Glenn Tenniglo, Harold van Hest en John Castel, zijn er ook 3 jonkies die de opleiding gaan doen.
Afgelopen zaterdag zijn, onder leiding van KNHB leercoach Albert Elken, Michelle Jansen, Marlou Koppelman en Stijn van Hedel met de opleiding gestart.
Iedereen heel veel succes met jullie opleiding en veel plezier met het fluiten.