16-04-2024 |

Vervanging veld 3 start maandag 22 april, wat betekent dit voor jou?

 

 

Zoals eerder aangekondigd, gaan we veld 3 vervangen.
Dit is hartstikke mooi nieuws, maar omdat tijdens de verbouwing ons hockeyleven gewoon doorgaat, staat hieronder informatie zodat jullie weten wat er gaat gebeuren.

De werkzaamheden zullen starten op maandag 22 april en normaal gezien is de aannemer klaar op 31 mei. Met alle betrokkenen (hockeyzaken, Kidslodge, gemeente en andere instanties) zijn goede afspraken gemaakt zodat we allemaal zo min mogelijk last zullen hebben van deze vervanging.

Het bouwverkeer dat over ons terrein zal gaan, gaat via de hoofdpoort achter het clubgebouw langs (zie dunne rode lijn met pijl op de bijgevoegde foto). Er worden stalen rijplaten voor het bouwverkeer neergelegd. Om de veiligheid voor iedereen (ook de kinderen van Kidslodge) te waarborgen worden er ook bouwhekken geplaatst (dikke rode lijn op de foto) om het werkterrein af te schermen.

Het clubgebouw blijft gewoon bereikbaar. Niet via de hoofdpoort maar via de loopdeur tegenover veld 2 (blauwe pijl op de foto). Doordeweeks als er gewerkt wordt moeten we de fietsen parkeren langs veld 2 (niet op het voet/fietspad). In het weekend kunnen we de normale fietsenstalling gebruiken. De hockeykooi is bereikbaar via de achterdeur van het clubhuis. De spelerstunnel is gewoon open.

De aannemer zal een flink aantal parkeerplekken in beslag nemen dus tijdens de vervanging is er minder plek voor auto’s. Probeer daarom zoveel mogelijk op de fiets naar HCIJ te komen. 

Vanuit HCIJ is Maurice Beekhuizen (Bestuurslid Beheer) met een aantal mensen van de beheercommissie elke dag betrokken bij de verbouwing. 

Als alles goed loopt, hebben we eind mei een prachtig nieuw veld 3! Nu alvast bedankt aan iedereen die hieraan heeft meegewerkt. En met dank aan het IJsselsteinfonds die dit mede mogelijk heeft gemaakt.  


Share by: