header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Diantha van den Berg
Melanie van den Berg
Hieke van Buuren
Anne van Hattem
Anouk de Kemp
Ilona Kippersluijs
Lauren Knol
Joèlle Kwakkenbos
Britt Neefjes
Maud van Rooijen
Vonne Roorda
Evi Ros
Michelle Sennef
Manû van Toorn
Britt van Toorn
Britt Vergeer
Anne Visser (keeper)
Sem Westland

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Michiel Riesmeijer
Asst. trainer/coach Erik Reinhard
Aanvoerder Michelle Sennef
2e aanvoerder Joèlle Kwakkenbos
Manager Nicole Rijnders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D1 DSHC D1 12:45
Craeyenhout D1 Westland D1 12:45
DES D1 Zoetermeer D1 12:45
Etten-Leur D1 Warande D1 12:45
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 12:45
Rijswijk D1 IJsseloever D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D1 3 9 3 0 0
2 Zwart-Wit D1 3 9 3 0 0
3 Alphen D1 3 6 2 0 1
4 DES D1 3 6 2 0 1
5 Etten-Leur D1 3 6 2 0 1
6 Craeyenhout D1 3 6 2 0 1
7 DSHC D1 3 6 2 0 1
8 Zoetermeer D1 3 3 1 0 2
9 Rijswijk D1 3 3 1 0 2
10 Warande D1 3 0 0 0 3
11 Westland D1 3 0 0 0 3
12 IJsseloever D1 3 0 0 0 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 sep HC Etten-Leur D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
27 sep Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit
4 okt DSHC D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
11 okt HC Alphen D1 12:45 uit
25 okt MHC De Warande D1 n.n.b uit
1 nov Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
8 nov B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b uit
15 nov HV Westland D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
22 nov Craeyenhout D1 n.n.b uit
7 mrt D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
14 mrt MHC DES D1 n.n.b thuis
21 mrt HC Etten-Leur D1 n.n.b uit
28 mrt Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
3 apr DSHC D1 n.n.b uit
11 apr HC Alphen D1 n.n.b thuis
18 apr MHC De Warande D1 n.n.b thuis
25 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b uit
2 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
9 mei HV Westland D1 n.n.b uit
16 mei Craeyenhout D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Warande D1 Craeyenhout D1 3-5
Zwart-Wit D1 Alphen D1 1-0
DSHC D1 DES D1 5-4
Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2
Zoetermeer D1 Westland D1 7-3
IJsseloever D1 HUDITO D1 0-4
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-2
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-2
Etten-Leur D1 DSHC D1 1-2
HUDITO D1 Warande D1 7-0
Alphen D1 Rijswijk D1 6-1
DES D1 IJsseloever D1 6-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Westland D1 Alphen D1 0-4
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-0
DSHC D1 Rijswijk D1 2-4
Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-3
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-4
Warande D1 DES D1 2-3
 
Teamindeling en NST
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein