header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Erik Huls Voorzitter Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
Nicoline Jansen Secretaris Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
John Paul McAllister Penningmeester Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
Maurice Beekhuizen Bestuurslid Beheer
Willem-Bram van Glabbeek Hockeyzaken
Michel Velis Bestuurslid Horeca & Evenementen
Jeugdcommissie
Chaja van der Zee - de Jongh Voorzitter
Nicoline Jansen Lijncoördinator MO18
Geraldine Vink Lijncoördinator MO16
Marjolein Egmond Lijncoördinator MO14
John van Spengen Lijncoördinator MO12
Daphne Dumoulin Lijncoördinator MO10/MO9
Marcella Metaal Lijncoördinator MO8
Richard Wolters Lijncoördinator JO12/JO10/JO9/JO8
Nicoline Jansen Lijncoördinator funkeys/benjamins
LG Hockey
Henriëtte van Barneveld Lid
Hockey Opleiding Centrum IJsseloever
Rogier Ritter Technisch Coördinator Keepers
Barcommissie
Antoinette van Galen Barmanager zondag
Nicolette Rüter-Slump barcommissaris en voorzitter
Nicolette Rüter-Slump Barcommissaris vrijdag
Paul Flederus Barcommissaris
Jaap-Jan Lankreijer Barcommissaris
Falentijn de Kramer Barcommissaris
Edwin Pompe Barcommissaris
Sasja van Nes Barcommissaris
Ronald de Boer Barcommissaris
Esther Wismeijer Barcommissaris
Noor Veldhuis Barcommissaris
Katty Weuts Barcommissaris
Bianca Ruitenburg-lutters Barcommissaris
Beheercommissie
Martin Verweij Voorzitter
William van Wegen Lid
Etienne Terpstra-hollander Lid
Peter Peelen Lid
Edo Budding Lid
Koen van Vliet Lid
Jan van Dijk Lid
Clubkleding en webshopcommissie
Joyce Huls Voorzitter
Kledingcommissie
Petra Kerkhof Lid
Marlies Huls Lid
Communicatiecommissie
Chantal van Dingenen Lid
Dorien Wellen Lid
Tony Buijse Fotografie en publiciteit
Evenementencommissie
Linda Hunter Voorzitter
Annelies van Westing Lid
Jasmine de Boer Lid
Tijn Arends Lid
Michelle Sennef Lid
Ilona Kippersluijs Lid
Christine Gerbrands Lid
Tijn Helsloot Lid
Financiën
Marius Meijers Financiële Administratie
Gedragscodecommissie
Robert Potasse Lid
Bas Huisman Lid
Groen commissie
Maurice Beekhuizen Lid
Ledenadministratie
Natascha Verschuur-van Zanten Voorzitter
Materialencommissie
Nicolette Rüter-Slump Voorzitter, inkoop en reparatie
Rogier Ritter Adviseur
Medische Commissie
Jorien van den Boom-schellenbach Lid
Laura Rüter Lid
Marcella Metaal Lid
Scheidsrechterscommissie
Xander Grobben Scheidsrechters commissaris
Amber Grobben Planning zaterdag
Xander Grobben Planning zaterdag
Stijn de Jong Planning zondag
Lonneke Verbeek Indelen verplichte examens jeugd
Annefleur van Ingen Indelen verplichte examens jeugd
Xander Grobben Opleidingen
Martijn Schuurman Beoordeling CS+
Xander Grobben Overige zaken
Sponsorcommissie
Harald Oosting Voorzitter
Ronald Batenburg Lid
TC Senioren
Thom van Riel Coördinator veteranen
Rob van den Heuvel Coördinator senioren en jong senioren
Peter Peelen Coördinator trimhockey
Michiel van Hamersveld Coördinator tophockey
Vertrouwenscontactpersoon HCIJ
Frena van Kogelenberg Vertrouwenscontactpersoon
Fred Verzijlbergen Vertrouwenscontactpersoon
Wedstrijdsecretariaat
Carla van der Laan Wedstrijdsecretaris Junioren (D+) A t/m D-teams
Carla van der Laan Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd (E) E - teams
Stijn de Jong Wedstrijdsecretaris Senioren Senioren
Jorrit Langerak Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockeycommissie
Chaja van der Zee - de Jongh Voorzitter
Carla van der Laan Lid