header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Diantha van den Berg
Melanie van den Berg
Anne van Hattem
Anouk de Kemp
Ilona Kippersluijs
Lauren Knol
Joèlle Kwakkenbos
Britt Neefjes
Maud van Rooijen
Vonne Roorda
Evi Ros
Michelle Sennef
Manû van Toorn
Britt van Toorn
Britt Vergeer
Anne Visser (keeper)
Sem Westland

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Michiel Riesmeijer
Asst. trainer/coach Erik Reinhard
Aanvoerder Michelle Sennef
2e aanvoerder Joèlle Kwakkenbos
Manager Nicole Rijnders

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D1 Zwart-Wit D1
Craeyenhout D1 Warande D1
DES D1 DSHC D1
Etten-Leur D1 Rijswijk D1
HUDITO D1 IJsseloever D1
Westland D1 Zoetermeer D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Zwart-Wit D1 6 16 5 1 0
2 HUDITO D1 6 13 4 1 1
3 Craeyenhout D1 6 13 4 1 1
4 Alphen D1 6 12 4 0 2
5 DES D1 6 12 4 0 2
6 DSHC D1 6 12 4 0 2
7 Etten-Leur D1 6 9 3 0 3
8 Zoetermeer D1 6 6 2 0 4
9 Rijswijk D1 6 6 2 0 4
10 Warande D1 6 6 2 0 4
11 Westland D1 6 1 0 1 5
12 IJsseloever D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
14 mrt MHC DES D1 n.n.b thuis
21 mrt HC Etten-Leur D1 n.n.b uit
28 mrt Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
3 apr DSHC D1 n.n.b uit
11 apr HC Alphen D1 n.n.b thuis
18 apr MHC De Warande D1 n.n.b thuis
25 apr Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b uit
2 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b thuis
9 mei HV Westland D1 n.n.b uit
16 mei Craeyenhout D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rijswijk D1 Etten-Leur D1 1-2
Zwart-Wit D1 Alphen D1 1-0
DSHC D1 DES D1 5-4
IJsseloever D1 HUDITO D1 0-4
Warande D1 Craeyenhout D1 3-5
Zoetermeer D1 Westland D1 7-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
DES D1 IJsseloever D1 6-1
Alphen D1 Rijswijk D1 6-1
Etten-Leur D1 DSHC D1 1-2
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-2
HUDITO D1 Warande D1 7-0
Craeyenhout D1 Zoetermeer D1 3-2
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
IJsseloever D1 Etten-Leur D1 1-4
Warande D1 DES D1 2-3
Zoetermeer D1 HUDITO D1 2-3
Westland D1 Alphen D1 0-4
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 1-0
DSHC D1 Rijswijk D1 2-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-1
Rijswijk D1 IJsseloever D1 6-0
Craeyenhout D1 Westland D1 1-1
Etten-Leur D1 Warande D1 1-2
Alphen D1 DSHC D1 2-1
DES D1 Zoetermeer D1 4-3
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Craeyenhout D1 Alphen D1 4-2
Warande D1 Rijswijk D1 2-1
Westland D1 HUDITO D1 0-3
Zwart-Wit D1 DES D1 7-1
IJsseloever D1 DSHC D1 0-2
Zoetermeer D1 Etten-Leur D1 1-2
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 1-2
Etten-Leur D1 Zwart-Wit D1 2-3
HUDITO D1 Craeyenhout D1 1-2
DSHC D1 Warande D1 2-1
Alphen D1 IJsseloever D1 2-0
DES D1 Westland D1 3-0
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein