header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H1

Spelers H1

Tijn Arends
Esau Bergkamp
Floris van den Bos
Tjalle Dijkstra
Thomas van der Geer
Tijn Helsloot
Joep Helsloot
Daan Kraaijenhagen
Guido Leliveld
Troy Mansfield
Tim Mentink
Stijn Molkenboer
Jasper Olthof
Ross Quirke
Rogier Ritter
Basse Theyse
Max Thönissen
Terence Vermeij
Storm Wiggers
Joep Wilmink

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Jasper Coppes
Asst. trainer/coach Andrew Eversden
Asst. trainer/coach Erik Reinhard
Aanvoerder Floris van den Bos
2e aanvoerder Terence Vermeij
Manager Jocco Nieuwenhuis

Aankomende speelronde

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ede H1 6 18 6 0 0
2 Leiden H1 6 15 5 0 1
3 Phoenix H1 6 13 4 1 1
4 Union H1 6 10 3 1 2
5 Upward H1 6 9 3 0 3
6 IJsseloever H1 6 7 2 1 3
7 Zwart-Wit H1 6 7 2 1 3
8 Berkel-Rodenrijs H1 6 6 2 0 4
9 Gooische H1 5 5 1 2 2
10 Berkel-Enschot H1 6 5 1 2 3
11 Hattem H1 6 4 1 1 4
12 Groningen H1 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
20 jun !Reservering Training H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
27 jun !Reservering Training H1 10:00 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
4 jul !Reservering Training H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
11 jul !Reservering Training H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
18 jul !Reservering Training H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
25 jul !Reservering Training H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
1 aug !Reservering Training H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
8 aug !Oefenwedstrijd NNB n.n.b uit
12 aug !Oefenwedstrijd NNB n.n.b uit
15 aug !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
18 aug !Oefenwedstrijd NNB n.n.b uit
22 aug !Oefenwedstrijd NNB 14:30 uit
24 aug !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
29 aug !Reservering NNB n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
2 sep !Oefenwedstrijd NNB n.n.b uit
5 sep !Oefenwedstrijd NNB n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
7 sep !Oefenwedstrijd NNB n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
IJsseloever H1 Hattem H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 0-1
Upward H1 Ede H1 1-2
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
Leiden H1 Groningen H1 2-1
Zwart-Wit H1 Gooische H1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hattem H1 Union H1 1-4
Gooische H1 IJsseloever H1 3-2
Ede H1 Leiden H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 5-2
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 2-2
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Phoenix H1 Gooische H1 1-1
Union H1 IJsseloever H1 2-2
Upward H1 Hattem H1 4-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-6
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Leiden H1 Hattem H1 7-0
Ede H1 Zwart-Wit H1 1-0
IJsseloever H1 Upward H1 1-0
Gooische H1 Union H1 0-2
Groningen H1 Phoenix H1 1-4
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 3-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Upward H1 Union H1 2-1
Phoenix H1 Ede H1 2-3
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 1-1
Leiden H1 IJsseloever H1 1-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 1-2
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 2-4
Ede H1 Groningen H1 2-0
Gooische H1 Upward H1 1-3
Union H1 Leiden H1 1-5
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-2
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein