header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Erik Huls Voorzitter Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
Nicoline Jansen Secretaris Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
John Paul McAllister Penningmeester Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
Eric Janssen Bestuurslid Beheer
Willem-Bram van Glabbeek Hockeyzaken
Michel Velis Bestuurslid Horeca & Evenementen
Jeugdcommissie
Chaja van der Zee - de Jongh Voorzitter
Nicoline Jansen Lijncoördinator MA
Lotte Hofmans Lijncoördinator MB
Marjolein Egmond Lijncoördinator MC
Geraldine Vink Lijncoördinator MD
Daphne Dumoulin Lijncoördinator ME8/ME6
Ralf Kröder Lijncoördinator JA/JB/JC
Richard Wolters Lijncoördinator JD/JE8/JE6/JF
Nicoline Jansen Lijncoördinator funkeys/benjamins
Nicoline Jansen Lijncoördinator MF
LG Hockey
Henriëtte van Barneveld Lid
Hockey Opleiding Centrum IJsseloever
Rogier Ritter Technisch Coördinator Keepers
Technische Zaken Senioren
Peter Peelen Coördinator Trimhockey
Breedtesport
Rob van den Heuvel Coördinator Heren 2 - 6 / veteranen
Barcommissie
Wout Koppelman Barmanager zondag
Nicolette Rüter-Slump Barcommissaris vrijdag
Paul Flederus Barcommissaris
Jaap-Jan Lankreijer Barcommissaris
Falentijn de Kramer Barcommissaris
Edwin Pompe Barcommissaris
Sasja van Nes Barcommissaris
Ronald de Boer Barcommissaris
Esther Wismeijer Barcommissaris
Noor Veldhuis Barcommissaris
Bianca Stadhouders Barcommissaris
Katty Weuts Barcommissaris
Bianca Ruitenburg-lutters Barcommissaris
Anouk Jong Barcommissaris
Nicole Bollaan Barcommissaris
Tessa Verweij Barcommissaris
Beheercommissie
Martin Verweij Voorzitter
William van Wegen Lid
Etienne Terpstra-hollander Lid
Peter Peelen Lid
Edo Budding Lid
Koen van Vliet Lid
Jan van Dijk Lid
Steven Rijnders Lid
Clubkleding en webshopcommissie
Joyce Huls Voorzitter
Kledingcommissie
Petra Kerkhof Lid
Marlies Huls Lid
Communicatiecommissie
Ester Jong Wolken Lid
Tony Buijse Fotografie en publiciteit
Dorien Wellen Lid
Evenementencommissie
Linda Hunter Voorzitter
Annelies van Westing Lid
Jasmine de Boer Lid
Tijn Arends Lid
Tijn Helsloot Lid
Michelle Sennef Lid
Ilona Kippersluijs Lid
Christine Gerbrands Lid
Financiën
Marius Meijers Financiële Administratie
Gedragscodecommissie
Robert Potasse Lid
Bas Huisman Lid
Groen commissie
Chantal de Kubber Lid
Dennis Donk Lid
Mark Rez Lid
Maurice Beekhuizen Lid
Ledenadministratie
Natascha Verschuur-van Zanten Voorzitter
Materialencommissie
Nicolette Rüter-Slump Voorzitter, inkoop en reparatie
Rogier Ritter Adviseur
Medische Commissie
Robert Rodermond Lid
Laura Rüter Lid
Scheidsrechterscommissie
David Bos Voorzitter
Xander Grobben Planning
Lonneke Verbeek Planning en opleiding Clubscheidsrechters
Stijn de Jong begeleiding, werven en opleiding spelbegeleiders jongste jeugd
Sponsorcommissie
Harald Oosting Voorzitter
Ronald Batenburg Lid
Vertrouwenscontactpersoon HCIJ
Frena van Kogelenberg Vertrouwenscontactpersoon
Fred Verzijlbergen Vertrouwenscontactpersoon
Wedstrijdsecretariaat
Nicolette Rüter-Slump Wedstrijdsecretaris Junioren (D+) A t/m D-teams
Marianne de Wit Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd (E) E - teams
Stijn de Jong Wedstrijdsecretaris Senioren Senioren
Jorrit Langerak Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockeycommissie
Chaja van der Zee - de Jongh Voorzitter
Carla van der Laan Lid