header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Commissies/vrijwilligers

Bestuur
Nicole Rijnders Secretaris Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
John Reinerie Voorzitter Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
John Paul McAllister Penningmeester Lid van het dagelijks bestuur van HCIJ
Willem-Bram van Glabbeek Hockeyzaken
Eric Janssen Bestuurslid Horeca en Beheer
Erik Huls Arbitrage, ledenwerving, vrijwilligers
Jeugdcommissie
Nicoline Jansen Voorzitter
Nicoline Jansen Lijncoördinator MA
Lotte Hofmans Lijncoördinator MB
Chaja van der Zee - de Jongh Lijncoördinator MC
Geraldine Vink Lijncoördinator MD
Saskia van der Eem Lijncoördinator ME8
Mireille de Kruijf-witkamp Lijncoördinator ME6/MF
Michiel van Hamersveld Lijncoördinator JA/JB/JC
Ralf Kröder Lijncoördinator JD/JE8/JE6/JF
Nicoline Jansen Lijncoördinator funkeys/benjamins
Erwin Jansen Lijncoördinator Keepers
LG Hockey
Henriëtte van Barneveld Lid
Hockey Opleiding Centrum IJsseloever
Stefan Budding Technisch Coördinator Jongste Jeugd
Rogier Ritter Technisch Coördinator Keepers
Technische Zaken Senioren
Erwin Jansen Coördinator Studioren
Peter Peelen Coördinator Trimhockey
Breedtesport
Rob van den Heuvel Coördinator Heren 2 - 6 / veteranen
Barcommissie
Jeroen Roof barcommissaris en voorzitter
Paul Flederus barcommissaris en penningmeester
Bianca Stadhouders Planner bardienst zaterdag en barcommissaris
Antoinette van Galen Barmanager zondag
Wout Koppelman Barmanager zondag en barcommissaris
Marloes Goemans Barcommissaris donderdag
Ron Vermeij Barcommissaris donderdag
Daan Huntjens Barcommissaris donderdag
Nicolette Rüter-Slump Barcommissaris vrijdag
Paul Flederus Barcommissaris
Malou Gordijn Barcommissaris
Falentijn de Kramer Barcommissaris
Edwin Pompe Barcommissaris
Dolly Batenburg Barcommissaris
Ronald de Boer Barcommissaris
Esther Wismeijer Barcommissaris
Esmeralda Roof-de Jong Barcommissaris
Ilonka Tersteeg Barcommissaris
Katty Weuts Barcommissaris
Anouk Jong Barcommissaris
Nicole Bollaan Barcommissaris
Bianca Ruitenburg-lutters Barcommissaris
Beheercommissie
Martin Verweij Voorzitter
William van Wegen Lid
Etienne Terpstra-hollander Lid
Peter Peelen Lid
Michel van Steenderen de Kok Lid
Koen van Vliet Lid
Jan van Dijk Lid
Clubkleding en webshopcommissie
Kledingcommissie
Petra Kerkhof Lid
Joyce Huls Lid
Communicatiecommissie
Nicole Rijnders Voorzitter
Tony Buijse Fotografie en publiciteit
Evenementencommissie
Jose Oosting Voorzitter
Jonneke Huisman Lid
Michel Velis Lid
Geerteke Verbaten Lid
Financiën
Marius Meijers Financiële Administratie
Gedragscodecommissie
Robert Potasse Lid
Bas Huisman Lid
Ledenadministratie
Natascha Verschuur-van Zanten Voorzitter
Materialencommissie
Nicolette Rüter-Slump Voorzitter, inkoop en reparatie
Rogier Ritter Adviseur
Medische Commissie
Robert Rodermond Lid
Laura Rüter Lid
Scheidsrechterscommissie
David Bos Voorzitter
Karin Strien Planning en opleiding Clubscheidsrechters
Rene van Doorn begeleiding, werven en opleiding spelbegeleiders jongste jeugd
Sponsorcommissie
Harald Oosting Voorzitter
Ronald Batenburg Lid
Vertrouwenscontactpersoon HCIJ
Frena van Kogelenberg Vertrouwenscontactpersoon
Fred Verzijlbergen Vertrouwenscontactpersoon
Wedstrijdsecretariaat
Nicolette Rüter-Slump Wedstrijdsecretaris Junioren (D+) A t/m D-teams
Marianne de Wit Wedstrijdsecretaris Jongste Jeugd (E) E - teams
Stijn de Jong Wedstrijdsecretaris Senioren Senioren
Jorrit Langerak Wedstrijdsecretaris Senioren
Zaalhockeycommissie
Chaja van der Zee - de Jongh Voorzitter
Erwin Jansen Lid
Carla van der Laan Lid