header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 
Dit schema loopt van 27-7-2020 t/m 30-6-2021
Senioren
DJS2
20:30 - 22:00
Vld 2 - CD
Trainer(s)
Jeroen Stadhouders
Opmerkingen
Junioren A
MA1
19:00 - 20:30
Vld 1 - CD
Trainer(s)
Maarten Pronk
Opmerkingen
MA2
19:00 - 20:30
Vld 3 - CD
Trainer(s)
Milou Budding
Opmerkingen
MA3
20:30 - 22:00
Vld 2 - AB
Trainer(s)
Opmerkingen
MA4
17:30 - 19:00
Vld 3 - AB
Trainer(s)
Eric Verhoeven
Opmerkingen
MA6
19:00 - 20:30
Vld 3 - AB
Trainer(s)
Eric Verhoeven
Opmerkingen
Junioren B
MB1
19:00 - 20:30
Vld 1 - AB
Trainer(s)
Stefan Budding
Opmerkingen
MB2
19:00 - 20:30
Vld 2 - CD
Trainer(s)
Annemarie den Haan
Opmerkingen
MB4
17:30 - 19:00
Vld 2 - CD
Trainer(s)
Milou Budding
Opmerkingen
Junioren C
MC1
17:45 - 18:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
MC2
17:45 - 18:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
MC3
16:45 - 17:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
Junioren D
MD1
16:45 - 17:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
MD2
15:45 - 16:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
MD3
15:45 - 16:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
Jongste jeugd E
ME1
16:00 - 17:00
Vld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
ME2
16:00 - 17:00
Vld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
ME3
16:00 - 17:00
Vld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
ME4
16:00 - 17:00
Vld 3
Trainer(s)
Opmerkingen
Overig
TRIM
20:30 - 22:00
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren A
JA1
19:00 - 20:30
Vld 2 - AB
Trainer(s)
Junior Vermeulen
Opmerkingen
JA2
17:30 - 19:00
Vld 3 - CD
Trainer(s)
Maarten Pronk
Opmerkingen
Junioren B
JB1
17:30 - 19:00
Vld 2 - AB
Trainer(s)
Ben Gaele Palstra
Stefan Hijweegen
Opmerkingen
Junioren C
JC1
16:30 - 17:30
Vld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
JC2
16:30 - 17:30
Vld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
Junioren D
JD1
15:30 - 16:30
Vld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
JD2
15:30 - 16:30
Vld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
TT JC/JD
15:30 - 16:30
Vld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
TT JC/JD
16:30 - 17:30
Vld 2
Trainer(s)
Opmerkingen
TT MC/MD
15:45 - 16:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
TT MC/MD
16:45 - 17:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
TT MC/MD
17:45 - 18:45
Vld 1
Trainer(s)
Opmerkingen
Trainers Stefan Budding Junior Vermeulen Jochem van der Schoor Olivier Bleijenberg
 
Teamindeling en NST
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein