header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

Wedstrijdschema

Overig
Benjamins - Oefenwedstrijd
08:30 - Vld 1
Thuis
Meisjes A
MA1 - SCHC MA2
14:15 - Vld 1
Thuis
MA2 - Houten MA2
17:30 - Vld 2
Thuis
MA3 - Culemborg MA2
16:00
Uit
MA4 - Kromme Rijn MA1
15:30
Uit
MA5 - HC Geldermalsen MA2
15:45
Uit
Meisjes B
MB1 - Maarssen MB1
12:30
Uit
MB2 - HCDoorn MB1
15:45 - Vld 2
Thuis
MB3 - Spandersbs MB4
16:15
Uit
MB4 - Loenen MB3
14:45 - Vld 3
Thuis
MB5 - Kampong MB10
15:45
Uit
MB6 - Woerden MB5
13:30 - Vld 4
Thuis
MB7 - Houten MB8
16:30 - Vld 3
Thuis
Meisjes C
MC1 - Shinty MC1
10:45
Uit
MC2 - Rijnvliet MC1
15:45
Uit
MC3 - Holestick MC1
12:30 - Vld 1
Thuis
MC4 - Zwaluwen MC2
11:15 - Vld 3
Thuis
MC5 - Huizen MC4
11:30
Uit
MC6 - MMHC Voordaan MC6
13:00 - Vld 3
Thuis
MC7 - Montfoort MC3
11:45 - Vld 4
Thuis
Meisjes D
MD1 - Houten MD1
09:00
Uit
MD2 - HCDoorn MD1
10:30 - Vld 2
Thuis
MD3 - Woerden MD2
10:30
Uit
MD4 - Culemborg MD2
12:30
Uit
MD5 - UNO MD1
12:45
Uit
MD6 - Fletiomare MD10
10:15
Uit
Meisjes E
M8E1 - Kampong M8E1
08:45 - Vld 4
Thuis
M8E2 - MMHC Voordaan M8E1
10:00
Uit
M8E3 - Rijnvliet M8E1
09:45
Uit
M8E4 - Montfoort M8E1
09:00
Uit
M8E5 - Montfoort M8E2
08:45 - Vld 4
Thuis
M8E6 - Woerden M8E2
10:15 - Vld 4
Thuis
ME1 - Spandersbs ME1
10:00 - Vld 3
Thuis
ME2 - Houten ME2
10:00
Uit
ME3 - HCDoorn ME1
09:00
Uit
ME4 - Culemborg ME2
09:30
Uit
ME5 - Laren ME1
10:00 - Vld 3
Thuis
ME6 - Phoenix ME1
10:00 - Vld 3
Thuis
Meisjes F
MF1 Eng - Schaerweijde MF3
08:45
Uit
MF2 ZA - MHC Vianen MF1
08:45 - Vld 3
Thuis
MF3 Aus - Phoenix MF2
08:45 - Vld 3
Thuis
MF4 Arg - Houten MF2
08:45 - Vld 3
Thuis
Jongens A
JA1 - SCHC JA2
16:00
Uit
JA2 - Zwaluwen JA1
16:00 - Vld 1
Thuis
Jongens B
JB1 - Laren JB2
17:45 - Vld 1
Thuis
JB2 - H.C. Eemvallei JB2
15:30
Uit
Jongens C
JC1 - Naarden JC5
10:45 - Vld 1
Thuis
JC2 - Hilversum JC3
12:15 - Vld 2
Thuis
JC3 - Shinty JC3
14:00 - Vld 2
Thuis
Jongens D
JD1 - Kampong JD3
08:45 - Vld 2
Thuis
JD2 - Culemborg JD1
10:45
Uit
Jongens E
J8E1 - Kampong J8E2
08:45
Uit
J8E2 - Shinty J8E1
08:45
Uit
JE1 - Dorsteti JE1
10:00 - Vld 3
Thuis
JE2 - Shinty JE2
08:45
Uit
Jongens F
JF1 Pak - Houten JF3
08:45
Uit
JF2 Dui - Rijnvliet JF1
08:45 - Vld 3
Thuis
Overig
LG - Den Bosch LG 2
09:45 - Vld 1
Thuis
Wedstrijdnummer
Tegenstander
Verzamelen
Spelen
Scheidsrechters
Veld
Velddeel
Reistijd minuten
Afstand km
Rijders
Club opmerking
KNHB opmerking
Locatie
Locatie club
Bekijk route
Stand in de poule
  Team Gespeeld Punten
Veld of het clubhuis reserveren ?
Bardienst rooster
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein