header foto header foto header foto
 

Diensten

zaterdag 21 september 2019 
07:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Yannick Ruitenburg Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Joep van Dongen Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Tim Dijkstra Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Julin Bunnik Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Gerben Geurts Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Damian Flantua Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Job van Breukelen Bardienst 
12:00 - 16:00  Dolly Batenburg Barhoofd 
12:00 - 14:30  Philou Bleijenberg Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Thomas Boss Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Bram van Heel Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Lotte Denneman Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Elise Daalhuizen Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Daphne Mesman Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Roos van der Linden Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Tijn Karelse Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Alec Noppe Bardienst 
14:30 - 17:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Jeroen Roof Barhoofd 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Nova Bennink Bardienst 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Sofie D'Hanis Bardienst 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Maud van Iperen Bardienst 
18:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Thessa Ravestein Bardienst 
18:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Lotte ter Linden Bardienst 
18:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Anouque Voogt Bardienst 
zondag 22 september 2019 
09:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Thijmen Verheul Bardienst 
09:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kiki van Kleef Bardienst 
09:30 - 12:00  Antoinette van Galen Barhoofd 
11:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Alec Noppe Bardienst 
12:00 - 20:00  Antoinette van Galen Barhoofd 
14:00 - 20:00  Ouders/verzorgers van Gilaine Reinerie Bardienst 
14:45 - 20:00  Kevin van Galen Bardienst 
14:45 - 20:00  Willemijn Gelderblom Bardienst 
zaterdag 28 september 2019 
07:45 - 12:00  Ronald de Boer Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Cas Boere Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Tijn Geurts Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Levi Gremmé Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Brenth Loozekoot Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Pim Karelse Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Pepijn Bunnik Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:00 - 14:30  Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Daphne Haemers Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Fieke Schilperoort Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Julie van Wegen Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Fabiënne Otten Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Myrthe Marit Schupp Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Aayke van Pelt Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Daantje de Ridder Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Dille Oorthuijsen Bardienst 
14:30 - 17:00  Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Niels Geurts Bardienst 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Niels de Jong Bardienst 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Derek Noppe Bardienst 
zondag 29 september 2019 
09:15 - 15:00  Anouk Jong Barhoofd 
09:30 - 14:00  Romee Kohlenberg Bardienst 
09:30 - 15:00  Ouders/verzorgers van Kiki van Kleef Bardienst 
11:00 - 17:00  Ouders/verzorgers van Frederique Terpstra Bardienst 
14:00 - 21:00  Ouders/verzorgers van Alec Noppe Bardienst 
14:00 - 23:00  Willemijn Gelderblom Bardienst 
14:45 - 23:00  Kevin van Galen Bardienst 
14:45 - 23:00  Wout Koppelman Barhoofd 
16:00 - 23:00  Gideon van Noort Bardienst 
17:00 - 23:00  Antoinette van Galen Barhoofd 
zaterdag 5 oktober 2019 
07:45 - 12:00  Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Tijl de Jong Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Beau Westerhout Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Matz van Sliedregt Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Roos van Doorn Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Rick de Bruin Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Sophie Hoogsteen Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:00 - 14:30  Noet van der Linden Wedstrijdtafel 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Masja Derks Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Merel Koenecke Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Tygo van Rossem Bardienst 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Lars Smaling Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jesper van Leeuwen Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Dennis Gravestijn Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Kick Prinsen Bardienst 
14:15 - 16:30  Ouders/verzorgers van Jordan Bierbooms Bardienst 
14:30 - 17:00  Maxine Tulner Wedstrijdtafel 
16:00 - 20:00  Jeroen Roof Barhoofd 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Sidney Bollaan Bardienst 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Chelsea Jongerius Bardienst 
16:15 - 18:30  Ouders/verzorgers van Linde Vrielink Bardienst 
18:15 - 20:00  Ouders/verzorgers van Nienke Verheul Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 12 oktober 2019 
07:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Yannick Ruitenburg Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Layla Aberkan Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Ruby Prinsen Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Wout De Boer Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 19 oktober 2019 
07:45 - 12:00  Barhoofd 
08:00 - 10:30  Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
12:00 - 16:00  Dolly Batenburg Barhoofd 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 26 oktober 2019 
07:45 - 12:00  Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Youssra Aberkan Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 2 november 2019 
07:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Yannick Ruitenburg Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Florence Latimer Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Emy van Driel Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:15 - 14:30  Ouders/verzorgers van Merijn Vons Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 9 november 2019 
07:45 - 12:00  Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Iza van Driel Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Sanne Breunesse Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Carlijne Vons Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Jade Uittenbogaard Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
16:00 - 20:00  Jeroen Roof Barhoofd 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 16 november 2019 
07:45 - 12:00  Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Emy van Driel Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
zaterdag 23 november 2019 
07:45 - 12:00  Ouders/verzorgers van Yannick Ruitenburg Barhoofd 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Iza van Driel Bardienst 
08:00 - 10:30  Ouders/verzorgers van Sanne Breunesse Bardienst 
08:00 - 10:30  Bardienst 
10:15 - 12:30  Ouders/verzorgers van Olivier Bosman Bardienst 
10:15 - 12:30  Steven van Lelyveld Bardienst 
10:15 - 12:30  Bardienst 
12:00 - 16:00  Barhoofd 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
12:15 - 14:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
14:15 - 16:30  Bardienst 
16:00 - 20:00  Barhoofd 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
16:15 - 18:30  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
18:15 - 20:00  Bardienst 
Teamindeling en NST
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein