header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H1

Spelers H1

Paul Beumer
Floris van den Bos
Jurgen Brittijn
Tom Gras
Tijn Helsloot
Niels Jansen
Daan Kraaijenhagen
Jantijn Kromwijk
Stefan Leenen
Tim Mentink
Fulco de Nigtere
Jasper Olthof
Mathijs Pronk
Rogier Ritter
Joren Straatman
Basse Theyse
Terence Vermeij
Mitch Vermeij
Jochem de Vos

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Jansen
Asst. trainer/coach Robbert van de Peppel
Aanvoerder Terence Vermeij
Manager Bert Vermaat
Video Operator Hans van der Kooij
Looptrainer Fred Gras

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Amersfoort H1 Fletiomare H1 14:45
Beuningen H1 Apeldoorn H1 14:45
Gron.Studs H1 Ede H1 14:45
Houten H1 GCHC H1 14:45
IJsseloever H1 EHV H1 14:45
Upward H1 Hattem H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 IJsseloever H1 19 49 15 3 1
2 Hattem H1 19 46 15 1 3
3 Upward H1 19 45 15 0 4
4 Ede H1 19 41 13 1 5
5 Houten H1 19 37 12 1 6
6 Amersfoort H1 19 28 8 2 9
7 Apeldoorn H1 19 19 5 2 12
8 Beuningen H1 19 18 5 3 11
9 EHV H1 19 18 4 5 10
10 Gron.Studs H1 19 16 5 1 13
11 GCHC H1 19 14 2 4 13
12 Fletiomare H1 19 11 3 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
29 apr EHV Enschede H1 14:45 thuis - Veld 4 - WATER
6 mei MHC EDE H1 14:45 uit
13 mei Groninger Studenten Hockey Club 'Forward' H1 14:45 thuis - Veld 4 - WATER

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 10 SEPTEMBER 2017
Houten H1 Apeldoorn H1 6-2
Beuningen H1 IJsseloever H1 1-2
Amersfoort H1 EHV H1 3-2
Fletiomare H1 Gron.Studs H1 1-6
Upward H1 Ede H1 3-1
GCHC H1 Hattem H1 2-3
ZONDAG 17 SEPTEMBER 2017
Ede H1 Amersfoort H1 5-0
Gron.Studs H1 Beuningen H1 4-1
Hattem H1 Fletiomare H1 3-0
EHV H1 Houten H1 1-2
Apeldoorn H1 GCHC H1 1-2
IJsseloever H1 Upward H1 2-0
ZONDAG 24 SEPTEMBER 2017
Fletiomare H1 Apeldoorn H1 4-0
GCHC H1 EHV H1 0-0
Houten H1 Ede H1 1-3
Amersfoort H1 IJsseloever H1 1-3
Upward H1 Beuningen H1 5-4
Hattem H1 Gron.Studs H1 6-2
ZONDAG 1 OKTOBER 2017
Ede H1 GCHC H1 6-0
IJsseloever H1 Houten H1 4-1
Apeldoorn H1 Hattem H1 2-5
Gron.Studs H1 Upward H1 1-3
Beuningen H1 Amersfoort H1 4-4
EHV H1 Fletiomare H1 4-1
ZONDAG 8 OKTOBER 2017
Hattem H1 EHV H1 6-0
Apeldoorn H1 Gron.Studs H1 4-2
Amersfoort H1 Upward H1 3-2
Houten H1 Beuningen H1 7-2
GCHC H1 IJsseloever H1 1-1
Fletiomare H1 Ede H1 3-5
ZONDAG 15 OKTOBER 2017
IJsseloever H1 Fletiomare H1 4-2
Ede H1 Hattem H1 2-4
Gron.Studs H1 Amersfoort H1 1-2
Beuningen H1 GCHC H1 2-2
EHV H1 Apeldoorn H1 3-3
Upward H1 Houten H1 6-2
ZONDAG 22 OKTOBER 2017
Houten H1 Amersfoort H1 4-3
EHV H1 Gron.Studs H1 3-1
GCHC H1 Upward H1 1-3
Apeldoorn H1 Ede H1 0-5
Fletiomare H1 Beuningen H1 1-2
Hattem H1 IJsseloever H1 2-2
ZONDAG 29 OKTOBER 2017
Amersfoort H1 GCHC H1 3-2
IJsseloever H1 Apeldoorn H1 10-0
Upward H1 Fletiomare H1 5-2
Ede H1 EHV H1 1-0
Gron.Studs H1 Houten H1 1-3
Beuningen H1 Hattem H1 3-2
ZONDAG 5 NOVEMBER 2017
Apeldoorn H1 Beuningen H1 3-2
Ede H1 Gron.Studs H1 4-2
Hattem H1 Upward H1 3-0
EHV H1 IJsseloever H1 0-3
Fletiomare H1 Amersfoort H1 5-2
GCHC H1 Houten H1 3-1
ZONDAG 12 NOVEMBER 2017
Houten H1 Fletiomare H1 1-0
Amersfoort H1 Hattem H1 0-1
Upward H1 Apeldoorn H1 8-1
Beuningen H1 EHV H1 3-1
IJsseloever H1 Ede H1 3-3
GCHC H1 Gron.Studs H1 1-3
ZONDAG 19 NOVEMBER 2017
Hattem H1 Houten H1 0-2
Apeldoorn H1 Amersfoort H1 3-2
EHV H1 Upward H1 3-6
Ede H1 Beuningen H1 11-1
Fletiomare H1 GCHC H1 3-1
Gron.Studs H1 IJsseloever H1 2-3
ZONDAG 26 NOVEMBER 2017
Hattem H1 GCHC H1 5-2
Apeldoorn H1 Houten H1 2-2
EHV H1 Amersfoort H1 2-2
Ede H1 Upward H1 4-1
IJsseloever H1 Beuningen H1 4-0
Gron.Studs H1 Fletiomare H1 3-0
ZONDAG 4 MAART 2018
Beuningen H1 Gron.Studs H1 2-1
GCHC H1 Apeldoorn H1 2-3
Houten H1 EHV H1 3-2
Amersfoort H1 Ede H1 2-1
ZONDAG 11 MAART 2018
Gron.Studs H1 Hattem H1 0-2
Apeldoorn H1 Fletiomare H1 2-1
EHV H1 GCHC H1 6-3
Ede H1 Houten H1 3-4
IJsseloever H1 Amersfoort H1 4-1
Beuningen H1 Upward H1 4-6
DONDERDAG 15 MAART 2018
Fletiomare H1 Hattem H1 0-9
ZONDAG 25 MAART 2018
Upward H1 Amersfoort H1 6-0
Gron.Studs H1 Apeldoorn H1 2-1
EHV H1 Hattem H1 1-4
Ede H1 Fletiomare H1 4-1
IJsseloever H1 GCHC H1 5-1
Beuningen H1 Houten H1 1-2
DONDERDAG 29 MAART 2018
Hattem H1 Apeldoorn H1 4-1
Amersfoort H1 Beuningen H1 4-1
ZATERDAG 31 MAART 2018
Upward H1 IJsseloever H1 6-0
Fletiomare H1 EHV H1 1-1
DONDERDAG 5 APRIL 2018
GCHC H1 Ede H1 2-4
ZONDAG 8 APRIL 2018
Amersfoort H1 Gron.Studs H1 3-2
Hattem H1 Ede H1 5-2
GCHC H1 Beuningen H1 2-2
Houten H1 Upward H1 1-3
Apeldoorn H1 EHV H1 0-4
Fletiomare H1 IJsseloever H1 0-6
DINSDAG 10 APRIL 2018
Houten H1 IJsseloever H1 1-4
VRIJDAG 13 APRIL 2018
Upward H1 Gron.Studs H1 2-1
ZONDAG 15 APRIL 2018
Upward H1 GCHC H1 3-2
Beuningen H1 Fletiomare H1 2-1
IJsseloever H1 Hattem H1 1-0
Gron.Studs H1 EHV H1 2-2
Ede H1 Apeldoorn H1 8-1
Amersfoort H1 Houten H1 2-4
ZONDAG 22 APRIL 2018
Houten H1 Gron.Studs H1 3-2
Apeldoorn H1 IJsseloever H1 1-6
GCHC H1 Amersfoort H1 1-4
Hattem H1 Beuningen H1 7-3
Fletiomare H1 Upward H1 1-5
EHV H1 Ede H1 2-7
Veld of het clubhuis reserveren ?
Bardienst rooster
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42 B
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein