header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Valeria Chantrel
Megan Diederik
Sabine Goemans
Annemarie den Haan
Linde den Hartog
Els de Jong
Esmeé Jorge
Ilona Kippersluijs
Demi Meij
Xanna Meijer
Laura de Sain
Michelle Sennef
Manû van Toorn
Anne Visser (keeper)
Sem Westland
Lohra Zaaijer

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Menno van den Burg
Trainer Menno van den Burg
Manager Nicole Rijnders
Keeper Anne Visser (keeper)

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda D1 Rijswijk D1 12:45
DSHC D1 Craeyenhout D1
HUDITO D1 Warande D1 12:45
Houten D1 Dordrecht D1 12:45
Roomburg D1 Zwart-Wit D1 12:45
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 12:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D1 17 46 15 1 1
2 Houten D1 17 33 10 3 4
3 Zwart-Wit D1 17 31 9 4 4
4 Warande D1 17 30 9 3 5
5 Craeyenhout D1 17 29 9 2 6
6 DSHC D1 17 29 9 2 6
7 Zoetermeer D1 17 29 8 5 4
8 Rijswijk D1 17 24 7 3 7
9 IJsseloever D1 17 15 4 3 10
10 HUDITO D1 17 15 4 3 10
11 Roomburg D1 17 8 2 2 13
12 Dordrecht D1 17 1 0 1 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
5 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 12:45 uit
12 mei Hockey Club Houten D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
19 mei D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
26 mei MHC De Warande D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
2 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-3
IJsseloever D1 Roomburg D1 2-0
Dordrecht D1 Craeyenhout D1 1-3
Houten D1 Breda D1 2-3
Warande D1 Rijswijk D1 3-2
Zoetermeer D1 DSHC D1 3-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D1 IJsseloever D1 3-0
Zwart-Wit D1 Warande D1 2-1
Roomburg D1 Zoetermeer D1 1-2
Breda D1 HUDITO D1 2-0
Rijswijk D1 Dordrecht D1 2-0
DSHC D1 Houten D1 0-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Craeyenhout D1 Roomburg D1 3-2
Dordrecht D1 Zwart-Wit D1 1-5
HUDITO D1 DSHC D1 1-2
IJsseloever D1 Rijswijk D1 1-3
Warande D1 Breda D1 1-1
Houten D1 Zoetermeer D1 4-1
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Roomburg D1 Houten D1 1-3
Breda D1 Dordrecht D1 6-0
Zwart-Wit D1 IJsseloever D1 3-2
DSHC D1 Warande D1 1-0
Rijswijk D1 Craeyenhout D1 2-1
Zoetermeer D1 HUDITO D1 3-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
IJsseloever D1 Breda D1 1-2
Dordrecht D1 DSHC D1 2-3
Warande D1 Zoetermeer D1 4-1
HUDITO D1 Houten D1 2-2
Rijswijk D1 Roomburg D1 1-1
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Houten D1 Warande D1 2-0
Breda D1 Craeyenhout D1 2-1
Zoetermeer D1 Dordrecht D1 3-1
DSHC D1 IJsseloever D1 0-0
Roomburg D1 HUDITO D1 2-3
Zwart-Wit D1 Rijswijk D1 4-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Warande D1 HUDITO D1 6-3
IJsseloever D1 Zoetermeer D1 0-2
Craeyenhout D1 DSHC D1 4-0
Rijswijk D1 Breda D1 1-4
Dordrecht D1 Houten D1 1-2
Zwart-Wit D1 Roomburg D1 2-0
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
DSHC D1 Rijswijk D1 3-2
Breda D1 Zwart-Wit D1 2-0
Roomburg D1 Warande D1 1-2
HUDITO D1 Dordrecht D1 2-1
Houten D1 IJsseloever D1 6-0
Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 2-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
IJsseloever D1 HUDITO D1 3-2
Rijswijk D1 Zoetermeer D1 1-1
Dordrecht D1 Warande D1 1-2
Craeyenhout D1 Houten D1 1-3
Breda D1 Roomburg D1 3-0
Zwart-Wit D1 DSHC D1 0-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Dordrecht D1 Roomburg D1 0-2
Houten D1 Rijswijk D1 1-1
Warande D1 IJsseloever D1 1-2
Zoetermeer D1 Zwart-Wit D1 2-2
DSHC D1 Breda D1 1-2
DONDERDAG 22 NOVEMBER 2018
HUDITO D1 Craeyenhout D1 2-1
ZONDAG 25 NOVEMBER 2018
Roomburg D1 DSHC D1 0-2
Rijswijk D1 HUDITO D1 6-0
Breda D1 Zoetermeer D1 2-1
Craeyenhout D1 Warande D1 2-2
IJsseloever D1 Dordrecht D1 4-1
Zwart-Wit D1 Houten D1 1-1
ZONDAG 10 MAART 2019
Zwart-Wit D1 HUDITO D1 2-3
DSHC D1 Zoetermeer D1 2-3
Rijswijk D1 Warande D1 2-4
Craeyenhout D1 Dordrecht D1 3-1
Breda D1 Houten D1 2-1
Roomburg D1 IJsseloever D1 2-1
ZONDAG 17 MAART 2019
IJsseloever D1 Craeyenhout D1 1-4
Dordrecht D1 Rijswijk D1 1-3
Warande D1 Zwart-Wit D1 2-2
HUDITO D1 Breda D1 1-3
Houten D1 DSHC D1 1-2
Zoetermeer D1 Roomburg D1 3-1
ZONDAG 24 MAART 2019
DSHC D1 HUDITO D1 3-2
Zwart-Wit D1 Dordrecht D1 6-3
Rijswijk D1 IJsseloever D1 2-0
Zoetermeer D1 Houten D1 2-0
Roomburg D1 Craeyenhout D1 1-2
Breda D1 Warande D1 0-2
ZONDAG 31 MAART 2019
Dordrecht D1 Breda D1 0-3
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 2-1
Warande D1 DSHC D1 4-0
HUDITO D1 Zoetermeer D1 1-4
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 1-1
Houten D1 Roomburg D1 2-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Zwart-Wit D1 Craeyenhout D1 2-1
Roomburg D1 Rijswijk D1 1-2
Breda D1 IJsseloever D1 2-0
Zoetermeer D1 Warande D1 2-5
Houten D1 HUDITO D1 2-1
DSHC D1 Dordrecht D1 5-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Dordrecht D1 Zoetermeer D1 1-1
Warande D1 Houten D1 1-2
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 2-3
IJsseloever D1 DSHC D1 1-1
HUDITO D1 Roomburg D1 1-1
Craeyenhout D1 Breda D1 1-2
Veld of het clubhuis reserveren ?
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein