header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Valeria Chantrel
Megan Diederik
Sabine Goemans
Annemarie den Haan
Linde den Hartog
Els de Jong
Esmeé Jorge
Ilona Kippersluijs
Demi Meij
Xanna Meijer
Laura de Sain
Michelle Sennef
Manû van Toorn
Anne Visser (keeper)
Sem Westland
Lohra Zaaijer

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Menno van den Burg
Trainer Menno van den Burg
Keeper Anne Visser (keeper)

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Craeyenhout D1 DSHC D1 12:45
Dordrecht D1 Houten D1 12:45
IJsseloever D1 Zoetermeer D1 12:45
Rijswijk D1 Breda D1 12:45
Warande D1 HUDITO D1 12:45
Zwart-Wit D1 Roomburg D1 12:45

Teamsponsor

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Breda D1 6 16 5 1 0
2 Zwart-Wit D1 6 15 5 0 1
3 Houten D1 6 13 4 1 1
4 Craeyenhout D1 6 12 4 0 2
5 Rijswijk D1 6 10 3 1 2
6 DSHC D1 6 10 3 1 2
7 Zoetermeer D1 6 10 3 1 2
8 Warande D1 6 7 2 1 3
9 HUDITO D1 6 5 1 2 3
10 IJsseloever D1 6 4 1 1 4
11 Roomburg D1 6 1 0 1 5
12 Dordrecht D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 okt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
4 nov Hockey Club Houten D1 12:45 uit
11 nov D.H.C. Hudito D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
18 nov MHC De Warande D1 n.n.b uit
25 nov Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 12:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
10 mrt Leidse Hockey Club Roomburg D1 n.n.b uit
17 mrt Craeyenhout D1 n.n.b thuis
24 mrt Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b uit
31 mrt ZwartWit D1 n.n.b thuis
7 apr BH&BC Breda D1 n.n.b uit
14 apr DSHC D1 n.n.b thuis
5 mei Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b uit
12 mei Hockey Club Houten D1 n.n.b thuis
19 mei D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
26 mei MHC De Warande D1 n.n.b thuis
2 jun Dordrechtse Mixed Hockey Club D1 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HUDITO D1 Zwart-Wit D1 1-3
Zoetermeer D1 DSHC D1 3-2
Houten D1 Breda D1 2-3
Dordrecht D1 Craeyenhout D1 1-3
Warande D1 Rijswijk D1 3-2
IJsseloever D1 Roomburg D1 2-0
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
DSHC D1 Houten D1 0-2
Roomburg D1 Zoetermeer D1 1-2
Rijswijk D1 Dordrecht D1 2-0
Zwart-Wit D1 Warande D1 2-1
Craeyenhout D1 IJsseloever D1 3-0
Breda D1 HUDITO D1 2-0
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
IJsseloever D1 Rijswijk D1 1-3
Dordrecht D1 Zwart-Wit D1 1-5
Warande D1 Breda D1 1-1
HUDITO D1 DSHC D1 1-2
Houten D1 Zoetermeer D1 4-1
Craeyenhout D1 Roomburg D1 3-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
DSHC D1 Warande D1 1-0
Zwart-Wit D1 IJsseloever D1 3-2
Rijswijk D1 Craeyenhout D1 2-1
Breda D1 Dordrecht D1 6-0
Zoetermeer D1 HUDITO D1 3-3
Roomburg D1 Houten D1 1-3
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Rijswijk D1 Roomburg D1 1-1
Warande D1 Zoetermeer D1 4-1
IJsseloever D1 Breda D1 1-2
HUDITO D1 Houten D1 2-2
Dordrecht D1 DSHC D1 2-3
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 2-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Breda D1 Craeyenhout D1 2-1
DSHC D1 IJsseloever D1 0-0
Houten D1 Warande D1 2-0
Zwart-Wit D1 Rijswijk D1 4-2
Roomburg D1 HUDITO D1 2-3
Zoetermeer D1 Dordrecht D1 3-1
Veld of het clubhuis reserveren ?
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein