header foto header foto header foto
 

H1

Spelers H1

Floris van den Bos
Jurgen Brittijn
Tom Gras
Jeroen Hellings
Tijn Helsloot
Niels Jansen
Daan Kraaijenhagen
Jantijn Kromwijk
Tim Mentink
Jasper Olthof
Mats Oude Groen
Mathijs Pronk
Rogier Ritter
Joren Straatman
Basse Theyse
Terence Vermeij
Mitch Vermeij
Jochem de Vos

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Maarten Jansen
Trainer Maarten Jansen
Aanvoerder Terence Vermeij
2e aanvoerder Jantijn Kromwijk
Manager Hans van der Kooij
Keeper Rogier Ritter

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Groningen H1 Hilversum H1 14:45
Huizen H1 Alecto H1 14:45
IJsseloever H1 Ede H1 14:45
Phoenix H1 Were Di H1 14:45
USHC H1 Ring Pass Delft H1 14:45
Upward H1 HCAS H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Groningen H1 17 40 12 4 1
2 Huizen H1 17 37 11 4 2
3 Were Di H1 17 36 11 3 3
4 Upward H1 17 33 10 3 4
5 Ring Pass Delft H1 17 27 9 0 8
6 Phoenix H1 17 22 6 4 7
7 Alecto H1 17 21 6 3 8
8 Ede H1 17 21 5 6 6
9 IJsseloever H1 17 14 3 5 9
10 USHC H1 17 14 3 5 9
11 Hilversum H1 17 12 2 6 9
12 HCAS H1 17 6 1 3 13

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr MHC EDE H1 14:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
5 mei Hilversum H1 14:45 uit
12 mei GHHC Groningen H1 14:45 uit
19 mei SV Phoenix H1 14:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
26 mei Huizer HC H1 14:45 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft H1 Ede H1 4-1
USHC H1 Hilversum H1 4-4
Upward H1 IJsseloever H1 5-4
Huizen H1 Phoenix H1 2-1
Alecto H1 Groningen H1 2-2
HCAS H1 Were Di H1 1-5
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Phoenix H1 Upward H1 1-3
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 3-4
Ede H1 HCAS H1 1-3
Were Di H1 Alecto H1 5-2
Groningen H1 Huizen H1 3-2
IJsseloever H1 USHC H1 2-2
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Ring Pass Delft H1 IJsseloever H1 2-1
HCAS H1 Hilversum H1 1-1
Alecto H1 Ede H1 2-2
Were Di H1 Groningen H1 2-3
Upward H1 Huizen H1 2-2
USHC H1 Phoenix H1 1-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Hilversum H1 Alecto H1 1-2
Groningen H1 Upward H1 5-1
Phoenix H1 Ring Pass Delft H1 2-1
Huizen H1 USHC H1 5-1
Ede H1 Were Di H1 0-10
IJsseloever H1 HCAS H1 2-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Ede H1 Groningen H1 4-4
Alecto H1 IJsseloever H1 4-1
Were Di H1 Hilversum H1 5-1
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 1-2
USHC H1 Upward H1 3-4
HCAS H1 Phoenix H1 1-2
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Hilversum H1 Ede H1 2-5
Groningen H1 USHC H1 5-0
Phoenix H1 Alecto H1 4-1
Upward H1 Ring Pass Delft H1 1-2
IJsseloever H1 Were Di H1 1-4
Huizen H1 HCAS H1 4-4
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Alecto H1 Huizen H1 3-5
HCAS H1 Upward H1 4-6
Ring Pass Delft H1 USHC H1 1-2
Hilversum H1 Groningen H1 2-4
Ede H1 IJsseloever H1 2-2
Were Di H1 Phoenix H1 3-3
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
IJsseloever H1 Hilversum H1 3-1
Huizen H1 Were Di H1 3-3
Upward H1 Alecto H1 3-2
Groningen H1 Ring Pass Delft H1 3-0
USHC H1 HCAS H1 5-1
Phoenix H1 Ede H1 2-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Alecto H1 USHC H1 2-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-2
Ede H1 Huizen H1 1-3
Were Di H1 Upward H1 4-6
HCAS H1 Ring Pass Delft H1 2-4
Hilversum H1 Phoenix H1 4-4
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Upward H1 Ede H1 3-0
Huizen H1 Hilversum H1 3-1
HCAS H1 Groningen H1 4-8
USHC H1 Were Di H1 0-4
Phoenix H1 IJsseloever H1 2-3
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-2
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Were Di H1 Ring Pass Delft H1 3-0
Ede H1 USHC H1 8-1
Groningen H1 Phoenix H1 6-0
Hilversum H1 Upward H1 1-1
IJsseloever H1 Huizen H1 2-3
Alecto H1 HCAS H1 8-2
ZONDAG 10 MAART 2019
Were Di H1 HCAS H1 4-1
Phoenix H1 Huizen H1 2-1
IJsseloever H1 Upward H1 1-2
Hilversum H1 USHC H1 2-2
Ede H1 Ring Pass Delft H1 4-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Huizen H1 Groningen H1 4-4
Alecto H1 Were Di H1 2-3
HCAS H1 Ede H1 2-6
Ring Pass Delft H1 Hilversum H1 2-1
USHC H1 IJsseloever H1 3-0
Upward H1 Phoenix H1 3-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Groningen H1 Were Di H1 5-4
Ede H1 Alecto H1 5-2
Hilversum H1 HCAS H1 5-3
IJsseloever H1 Ring Pass Delft H1 0-1
Phoenix H1 USHC H1 1-1
Huizen H1 Upward H1 3-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Ring Pass Delft H1 Phoenix H1 3-0
Were Di H1 Ede H1 4-4
Upward H1 Groningen H1 1-5
Alecto H1 Hilversum H1 1-2
USHC H1 Huizen H1 2-3
HCAS H1 IJsseloever H1 1-5
VRIJDAG 5 APRIL 2019
Groningen H1 Alecto H1 0-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Huizen H1 Ring Pass Delft H1 3-1
Upward H1 USHC H1 3-3
Phoenix H1 HCAS H1 4-2
IJsseloever H1 Alecto H1 1-1
Hilversum H1 Were Di H1 1-2
Groningen H1 Ede H1 4-1
ZONDAG 14 APRIL 2019
Were Di H1 IJsseloever H1 5-1
Alecto H1 Phoenix H1 6-3
Ede H1 Hilversum H1 3-3
HCAS H1 Huizen H1 1-3
USHC H1 Groningen H1 1-7
Ring Pass Delft H1 Upward H1 1-5
Veld of het clubhuis reserveren ?
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein