header foto header foto header foto
 

H1

Spelers H1

Tijn Arends
Esau Bergkamp
Floris van den Bos
Tijn Helsloot
Joep Helsloot
Daan Kraaijenhagen
Jantijn Kromwijk
Thomas Lo
Tim Mentink
Jasper Olthof
Mats Oude Groen
Mathijs Pronk
Rogier Ritter
Joren Straatman
Basse Theyse
Terence Vermeij
Mitch Vermeij
Jochem de Vos

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Jasper Coppes
Asst. trainer/coach Andrew Eversden
Asst. trainer/coach Erik Reinhard
Aanvoerder Mitch Vermeij
2e aanvoerder Jantijn Kromwijk
Manager Jocco Nieuwenhuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Gooische H1 Groningen H1
Hattem H1 Ede H1 14:45
IJsseloever H1 Leiden H1 14:45
Union H1 Phoenix H1 14:45
Upward H1 Berkel-Rodenrijs H1 14:45
Zwart-Wit H1 Berkel-Enschot H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leiden H1 12 26 8 2 2
2 Zwart-Wit H1 12 24 7 3 2
3 Upward H1 12 23 7 2 3
4 Phoenix H1 12 23 7 2 3
5 Ede H1 12 22 6 4 2
6 IJsseloever H1 12 20 6 2 4
7 Gooische H1 12 18 5 3 4
8 Berkel-Enschot H1 12 13 3 4 5
9 Berkel-Rodenrijs H1 12 12 3 3 6
10 Hattem H1 12 6 1 3 8
11 Union H1 12 6 1 3 8
12 Groningen H1 12 6 1 3 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
19 apr LOHC H1 14:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
26 apr MHC EDE H1 14:45 uit
3 mei SV Phoenix H1 14:45 thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
10 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b uit
17 mei B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld
24 mei Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 n.n.b thuis - Veld 1 - WATER Hoofdveld

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Upward H1 Gooische H1 5-1
Hattem H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Union H1 IJsseloever H1 2-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 11-1
Phoenix H1 Ede H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Leiden H1 2-3
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Gooische H1 Union H1 3-1
Ede H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
IJsseloever H1 Hattem H1 2-1
Groningen H1 Upward H1 1-2
Leiden H1 Zwart-Wit H1 3-3
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 3-4
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Union H1 Groningen H1 1-1
Upward H1 Leiden H1 6-5
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 3-3
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 5-2
Hattem H1 Gooische H1 3-4
Zwart-Wit H1 Ede H1 5-2
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 3-2
Berkel-Enschot H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Gooische H1 IJsseloever H1 1-1
Groningen H1 Hattem H1 7-3
Leiden H1 Union H1 3-0
Ede H1 Upward H1 2-2
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Upward H1 Phoenix H1 4-1
IJsseloever H1 Groningen H1 2-0
Union H1 Ede H1 3-5
Hattem H1 Leiden H1 0-4
Gooische H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-3
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Ede H1 Hattem H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 1-0
Groningen H1 Gooische H1 2-7
Phoenix H1 Union H1 1-0
Leiden H1 IJsseloever H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Zwart-Wit H1 3-6
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Upward H1 Zwart-Wit H1 1-3
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 1-3
Gooische H1 Leiden H1 2-4
Hattem H1 Phoenix H1 2-1
IJsseloever H1 Ede H1 2-3
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Zwart-Wit H1 Union H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Hattem H1 2-1
Leiden H1 Groningen H1 5-1
Phoenix H1 IJsseloever H1 1-0
Ede H1 Gooische H1 2-2
Berkel-Enschot H1 Upward H1 2-4
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Union H1 Upward H1 1-4
Gooische H1 Phoenix H1 2-3
IJsseloever H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-1
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-3
Leiden H1 Berkel-Enschot H1 7-4
Groningen H1 Ede H1 1-3
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Union H1 Berkel-Enschot H1 3-3
Ede H1 Leiden H1 3-2
Berkel-Rodenrijs H1 Gooische H1 2-3
Phoenix H1 Groningen H1 3-2
Zwart-Wit H1 IJsseloever H1 4-1
Upward H1 Hattem H1 1-0
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Leiden H1 Phoenix H1 1-1
Groningen H1 Berkel-Rodenrijs H1 2-2
Upward H1 IJsseloever H1 2-2
Hattem H1 Union H1 1-1
Gooische H1 Zwart-Wit H1 1-4
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-2
ZONDAG 8 MAART 2020
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-2
Ede H1 Phoenix H1 3-1
Groningen H1 Zwart-Wit H1 2-2
IJsseloever H1 Union H1 5-2
Gooische H1 Upward H1 2-1
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 2-1
Teamindeling en NST
Bardienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bardienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein