header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

H1

Spelers H1

Tijn Arends
Esau Bergkamp
Floris van den Bos
Tjalle Dijkstra
Thomas van der Geer
Tijn Helsloot
Joep Helsloot
Daan Kraaijenhagen
Guido Leliveld
Troy Mansfield
Tim Mentink
Stijn Molkenboer
Jasper Olthof
Ross Quirke
Rogier Ritter
Basse Theyse
Max Thönissen
Terence Vermeij
Storm Wiggers
Joep Wilmink

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Jasper Coppes
Asst. trainer/coach Andrew Eversden
Asst. trainer/coach Erik Reinhard
Aanvoerder Floris van den Bos
2e aanvoerder Terence Vermeij
Manager Jocco Nieuwenhuis

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Rodenrijs H1 Union H1
Ede H1 Upward H1
Gooische H1 Zwart-Wit H1
Groningen H1 Leiden H1
Hattem H1 IJsseloever H1
Phoenix H1 Berkel-Enschot H1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Ede H1 6 18 6 0 0
2 Leiden H1 6 15 5 0 1
3 Phoenix H1 6 13 4 1 1
4 Union H1 6 10 3 1 2
5 Upward H1 6 9 3 0 3
6 IJsseloever H1 6 7 2 1 3
7 Zwart-Wit H1 6 7 2 1 3
8 Berkel-Rodenrijs H1 6 6 2 0 4
9 Gooische H1 5 5 1 2 2
10 Berkel-Enschot H1 6 5 1 2 3
11 Hattem H1 6 4 1 1 4
12 Groningen H1 5 1 0 1 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
14 mrt Gooische Hockey Club H1 n.n.b thuis
21 mrt Union H1 n.n.b thuis
28 mrt Arnhemse Mixed Hockey Club Upward H1 14:45 uit
3 apr LOHC H1 n.n.b thuis
11 apr Berkel Enschot H1 n.n.b uit
18 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit H1 n.n.b thuis
25 apr SV Phoenix H1 n.n.b uit
2 mei GHHC Groningen H1 n.n.b thuis
9 mei MHC EDE H1 n.n.b uit
16 mei Berkel Rodenrijs H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
IJsseloever H1 Hattem H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Phoenix H1 0-1
Upward H1 Ede H1 1-2
Union H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-1
Leiden H1 Groningen H1 2-1
Zwart-Wit H1 Gooische H1 1-1
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hattem H1 Union H1 1-4
Gooische H1 IJsseloever H1 3-2
Ede H1 Leiden H1 2-1
Berkel-Rodenrijs H1 Upward H1 5-2
Groningen H1 Berkel-Enschot H1 2-2
Phoenix H1 Zwart-Wit H1 4-1
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Phoenix H1 Gooische H1 1-1
Union H1 IJsseloever H1 2-2
Upward H1 Hattem H1 4-3
Zwart-Wit H1 Groningen H1 4-1
Berkel-Enschot H1 Ede H1 2-6
Leiden H1 Berkel-Rodenrijs H1 3-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Leiden H1 Hattem H1 7-0
Ede H1 Zwart-Wit H1 1-0
IJsseloever H1 Upward H1 1-0
Gooische H1 Union H1 0-2
Groningen H1 Phoenix H1 1-4
Berkel-Rodenrijs H1 Berkel-Enschot H1 3-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Upward H1 Union H1 2-1
Phoenix H1 Ede H1 2-3
Zwart-Wit H1 Berkel-Rodenrijs H1 4-3
Berkel-Enschot H1 Hattem H1 1-1
Leiden H1 IJsseloever H1 1-0
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Berkel-Rodenrijs H1 Phoenix H1 1-2
IJsseloever H1 Berkel-Enschot H1 2-4
Ede H1 Groningen H1 2-0
Gooische H1 Upward H1 1-3
Union H1 Leiden H1 1-5
Hattem H1 Zwart-Wit H1 3-2
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein