header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Mariska Dunne
Trainer Ben Gaele Palstra
Trainer Junior Vermeulen
Aanvoerder Naomi van de Bilt
2e aanvoerder Fleur Kraaijenhagen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
IJsseloever D3 USHC D11
Kampong D21 Kampong D20
Nieuwegein D4 Zwaluwen D5
Rijnvliet D4 Phoenix D8
Schaerweijde D10 Voordaan D10
Schaerweijde D7 Schaerweijde D5

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rijnvliet D4 6 13 4 1 1
2 Voordaan D10 4 12 4 0 0
3 Schaerweijde D7 5 11 3 2 0
4 Kampong D20 6 10 3 1 2
5 Kampong D21 4 10 3 1 0
6 IJsseloever D3 6 8 2 2 2
7 Zwaluwen D5 5 8 2 2 1
8 Phoenix D8 6 8 2 2 2
9 Schaerweijde D5 6 7 2 1 3
10 Nieuwegein D4 6 3 1 0 5
11 Schaerweijde D10 6 3 1 0 5
12 USHC D11 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
7 mrt U.S.H.C. D11 n.n.b thuis
14 mrt SV Phoenix D8 n.n.b uit
21 mrt Zwaluwen Utrecht D5 n.n.b thuis
28 mrt MMHC Voordaan D10 n.n.b uit
11 apr MHCN D4 n.n.b thuis
18 apr HC Rijnvliet D4 n.n.b uit
25 apr Schaerweijde D10 n.n.b uit
16 mei Schaerweijde D7 n.n.b thuis
30 mei SV Kampong Hockey D21 n.n.b uit
6 jun SV Kampong Hockey D20 n.n.b thuis
13 jun Schaerweijde D5 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Zwaluwen D5 Nieuwegein D4 5-2
Kampong D20 Kampong D21 1-2
USHC D11 IJsseloever D3 0-4
Voordaan D10 Schaerweijde D10 6-0
Phoenix D8 Rijnvliet D4 1-3
Schaerweijde D5 Schaerweijde D7 3-3
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Nieuwegein D4 Voordaan D10 0-5
Kampong D21 Schaerweijde D5 3-0
Schaerweijde D7 USHC D11 5-0
IJsseloever D3 Phoenix D8 1-1
Rijnvliet D4 Zwaluwen D5 4-3
Schaerweijde D10 Kampong D20 0-10
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Nieuwegein D4 Schaerweijde D10 8-0
Phoenix D8 Schaerweijde D7 0-5
USHC D11 Kampong D21 0-7
Zwaluwen D5 IJsseloever D3 6-3
Schaerweijde D5 Kampong D20 1-4
Voordaan D10 Rijnvliet D4 5-1
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Schaerweijde D10 Schaerweijde D5 0-2
IJsseloever D3 Voordaan D10 2-4
Rijnvliet D4 Nieuwegein D4 2-1
Schaerweijde D7 Zwaluwen D5 1-1
Kampong D20 USHC D11 5-0
Kampong D21 Phoenix D8 1-1
ZONDAG 4 OKTOBER 2020
Phoenix D8 Kampong D20 4-0
USHC D11 Schaerweijde D5 1-2
Nieuwegein D4 IJsseloever D3 0-6
Rijnvliet D4 Schaerweijde D10 6-1
ZONDAG 11 OKTOBER 2020
Schaerweijde D5 Phoenix D8 0-2
IJsseloever D3 Rijnvliet D4 3-3
Schaerweijde D10 USHC D11 3-0
Schaerweijde D7 Nieuwegein D4 8-0
Kampong D20 Zwaluwen D5 2-2
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein