header foto header foto header foto header foto header foto header foto header foto
 

D1

Spelers D1

Jada Ben Amari
Diantha van den Berg
Melanie van den Berg
Katja van Dam
Anne van Hattem
Anouk de Kemp
Ilona Kippersluijs
Joèlle Kwakkenbos
Anouk Monte
Louise Monte
Maud van Rooijen
Evi Ros
Chloé Schuurman
Michelle Sennef
Britt van Toorn
Eline Witteveen

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer/coach Daan Jongejan
Aanvoerder Michelle Sennef
2e aanvoerder Joèlle Kwakkenbos
Manager Anne Bruintjes
Overig Anne Visser (keeper)
Asst trainer Junior Vermeulen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alphen D1 IJsseloever D1 12:45
DES D1 Zwart-Wit D1
Etten-Leur D1 Warande D1
Rijswijk D1 Craeyenhout D1
Westland D1 DSHC D1
Zoetermeer D1 HUDITO D1

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HUDITO D1 11 33 11 0 0
2 Zwart-Wit D1 11 24 7 3 1
3 Craeyenhout D1 11 22 7 1 3
4 Etten-Leur D1 11 20 6 2 3
5 DES D1 11 19 6 1 4
6 Alphen D1 11 19 6 1 4
7 IJsseloever D1 11 17 5 2 4
8 Rijswijk D1 11 12 4 0 7
9 Warande D1 11 10 3 1 7
10 Zoetermeer D1 11 9 2 3 6
11 Westland D1 11 3 1 0 10
12 DSHC D1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
13 mrt HC Alphen D1 12:45 uit
20 mrt Mixed Hockeyclub Zoetermeer D1 n.n.b thuis
27 mrt HV Westland D1 n.n.b uit
3 apr MHC DES D1 n.n.b thuis
10 apr B.N.M.H.C. Zwart-Wit D1 n.n.b uit
24 apr DSHC D1 n.n.b thuis
1 mei D.H.C. Hudito D1 n.n.b uit
8 mei Rijswijksche Hockey Club D1 n.n.b thuis
15 mei MHC De Warande D1 n.n.b thuis
22 mei Craeyenhout D1 n.n.b uit
29 mei HC Etten-Leur D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Zwart-Wit D1 DES D1 2-0
Craeyenhout D1 Rijswijk D1 3-0
IJsseloever D1 Alphen D1 1-2
Warande D1 Etten-Leur D1 2-3
DSHC D1 Westland D1 0-1
HUDITO D1 Zoetermeer D1 3-2
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Etten-Leur D1 Craeyenhout D1 1-0
Zoetermeer D1 IJsseloever D1 2-2
Alphen D1 Warande D1 3-1
Rijswijk D1 Zwart-Wit D1 0-1
Westland D1 HUDITO D1 1-9
DES D1 DSHC D1 3-2
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Craeyenhout D1 Alphen D1 1-0
IJsseloever D1 Westland D1 2-0
DSHC D1 Zwart-Wit D1 2-2
Warande D1 Zoetermeer D1 1-0
Etten-Leur D1 Rijswijk D1 5-1
HUDITO D1 DES D1 6-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Zoetermeer D1 Craeyenhout D1 2-3
Rijswijk D1 DSHC D1 2-1
Westland D1 Warande D1 0-3
Alphen D1 Etten-Leur D1 2-0
DES D1 IJsseloever D1 3-1
Zwart-Wit D1 HUDITO D1 0-2
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Alphen D1 Rijswijk D1 2-1
Etten-Leur D1 Zoetermeer D1 3-3
IJsseloever D1 Zwart-Wit D1 0-3
Warande D1 DES D1 1-6
HUDITO D1 DSHC D1 7-3
Craeyenhout D1 Westland D1 5-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
DES D1 Craeyenhout D1 4-5
Zoetermeer D1 Alphen D1 6-1
Zwart-Wit D1 Warande D1 1-1
DSHC D1 IJsseloever D1 4-5
Rijswijk D1 HUDITO D1 0-2
Westland D1 Etten-Leur D1 1-3
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Warande D1 DSHC D1 4-3
Etten-Leur D1 DES D1 3-0
Craeyenhout D1 Zwart-Wit D1 1-1
Zoetermeer D1 Rijswijk D1 0-1
Alphen D1 Westland D1 5-1
IJsseloever D1 HUDITO D1 1-2
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Westland D1 Zoetermeer D1 1-3
Zwart-Wit D1 Etten-Leur D1 4-2
Rijswijk D1 IJsseloever D1 1-2
DSHC D1 Craeyenhout D1 0-1
DES D1 Alphen D1 3-3
HUDITO D1 Warande D1 2-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Zoetermeer D1 DES D1 2-3
Westland D1 Rijswijk D1 0-3
Craeyenhout D1 HUDITO D1 1-2
Warande D1 IJsseloever D1 0-4
Alphen D1 Zwart-Wit D1 2-4
Etten-Leur D1 DSHC D1 3-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
IJsseloever D1 Craeyenhout D1 3-2
DES D1 Westland D1 4-0
Warande D1 Rijswijk D1 1-2
DSHC D1 Alphen D1 1-2
HUDITO D1 Etten-Leur D1 3-1
Zwart-Wit D1 Zoetermeer D1 3-1
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Westland D1 Zwart-Wit D1 0-5
Rijswijk D1 DES D1 0-1
Etten-Leur D1 IJsseloever D1 1-1
Zoetermeer D1 DSHC D1 3-3
Craeyenhout D1 Warande D1 3-2
Alphen D1 HUDITO D1 0-1
 
Teamindeling en NST
Bardienst/Groendienst rooster
Webshop Clubcolors
Plan je in voor een bar/groendienst

Contact

Adres
Zomerdijk 42
3402 MJ IJsselstein
030-6888226

Postadres
Postbus 100
3400 AC IJsselstein