Beste HCIJ’ers,
Vorige week, woensdag 3 juli, was de ALV en er was een flinke opkomst. Ik heb ze niet allemaal geteld, maar ik denk dat er zeker een 50-tal leden aanwezig was en dat vind ik een mooie score. Voor mij zegt de opkomst tijdens een ALV iets over de betrokkenheid van de leden bij hun vereniging. Het is het moment voor het bestuur om verantwoording af te leggen over het gevoerde beleid en voor de leden het moment om vragen te stellen aan het bestuur. Er was een mooie mix van jong en oud en ik heb iedereen aangespoord om de volgende ALV een lid mee te nemen dat er nu niet was.
Die dialoog is enorm belangrijk, want door dingen met elkaar te delen komen we als vereniging verder en kunnen we leren van elkaar. De rode draad van deze ALV was dat we over de hele linie (junioren en senioren) een verdere daling van het ledenaantal zien. Onze financiële positie is krap, maar het goede nieuws is dat we over het afgelopen seizoen budget neutraal gedraaid hebben. Wat je duidelijk merkt vanuit de leden is dat de communicatie vanuit de vereniging niet altijd even goed verloopt.
We hebben tijdens deze ALV, 2 leden in het zonnetje gezet voor de bijdrage die ze de afgelopen jaren geleverd hebben aan onze mooie vereniging. Igor Honcoop heeft besloten om terug te gaan naar HC Nieuwegein. De afgelopen jaren heeft Igor ongelooflijk veel junioren en senioren wedstrijden gefloten, zowel op het veld als in de zaal. Martijn Lammers heeft namens het bestuur Igor bedankt voor alles dat hij gedaan heeft en hem een gouden fluit gegeven met inscriptie. Ik vertel regelmatig dat we op onze vereniging samen bouwen aan herinneringen voor het leven en dat onze vrijwilligers daar een belangrijk onderdeel van zijn. Voor mij is Igor een prachtig voorbeeld van een vrijwilliger die altijd klaarstaat om te helpen, ook wanneer anderen het af laten weten.
De tweede persoon die we hebben bedankt voor al zijn inzet is Willem Bram van Glabbeek. Tijdens deze ALV hebben we hem namens de vereniging benoemt als Lid van Verdienste. Willem Bram “woont” al jaren op HCIJ en heeft al heel wat rollen vervuld. Hij heeft training gegeven, is coach geweest, heeft een aantal commissies gedaan, speelt nog altijd actief op zondag en zit al jaren in het bestuur.
Kortom, iemand die enorm veel tijd en energie in onze mooi vereniging stop en ons door een hele lastige Corona tijd heeft geloodst.
Ik kan niet genoeg benadrukken hoe belangrijk vrijwilligers zijn voor het succes van onze vereniging dus zullen we door blijven gaan met het bedanken daar waar het kan. In dat kader wil ik iedereen vragen om zaterdag 31 augustus in de agenda te zetten. Dat is de dag dat we veld 3 willen officieel willen openen en we zullen die dag gebruiken om alle vrijwilligers te bedanken voor alles wat ze doen. De precieze invulling zullen we nog laten weten, maar ik hoop dat er veel leden die dag kunnen zijn.
Het seizoen is nu echt voorbij. De laatste trainingen en oefenpotjes zijn gespeeld en het is tijd om te genieten van een paar weken hockeyrust……
Zelf kijk ik met veel plezier terug op mijn eerste maanden als voorzitter. We hebben een prachtige vereniging met schitterende faciliteiten. Ik zie heel veel betrokken leden die zich regelmatig inzetten en ik heb er alle vertrouwen in dat we de uitdagingen voor de komende jaren samen prima het hoofd kunnen bieden.
Ik wens jullie allemaal een paar heerlijke weken en ik hoop dat we elkaar het komend seizoen weer vaak gaan tegenkomen op HCIJ.
Met vriendelijke groet,
Sven
Voorzitter HCIJ
Zomerdijk 42
IJsselstein
030-6888226
info@hcij.nl
All Rights Reserved | HC IJsseloever | Powered by LISA